Rejestracja
Forum  Dystans Chełm &  GKS Pławanice Strona Główna
FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zaloguj
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu  Forum Dystans Chełm & GKS Pławanice Strona Główna » Rocznik 1995

robbert

Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 73 Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Chełm

PostWysłany: Śro 11:20, 06 Sie 2008 Back to top

Nasza drużyna, w sezonie 2008/2009, przystapi do rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

Terminy meczów w rundzie jesiennej:
23/24.08.2008 r.
KS Hetman Zamość - UKS Dystans SP7 Chełm (3:1, mecz rozegrany 3.09.2008 r.)
30/31.08.2008 r.
UKS Dystans SP7 Chełm - TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (1:2, mecz rozegrany 27.08.2008 r.)
6/7.09.2008 r.
MUKS Kraśnik - UKS Dystans SP7 Chełm (0:2)
13/14.09.2008 r.
UKS Dystans SP7 Chełm - UKS Jedynka Krasnystaw (3:1)
20/21.09.2008 r.
UKS Niedźwiadek Chełm - UKS Dystans SP7 Chełm (1:5, mecz rozegrany 30.09.2008 r.)
27/28.09.2008 r.
Pauza
4/5.10.2008 r.
KKS Sygnał Lublin - UKS Dystans SP7 Chełm (1:2)
11/12.10.2008 r.
Pauza
18/19.10.2008 r.
GTPS Avia Świdnik - UKS Dystans SP7 Chełm (3:4)
25/26.10.2008 r.
UKS Dystans SP7 Chełm - OSiR Biłgoraj (5:1)
8/9.11.2008 r.
AMSPN Hetman Zamość - UKS Dystans SP7 Chełm (7:0)

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Pon 14:00, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 9 razy
robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Śro 20:12, 27 Sie 2008 Back to top

27.08.2008 r., UKS DYSTANS SP7 Chełm - TKS TOMASOVIA Tomaszów Lubelski 1:2 (0:1). Bramkę zdobył Konrad Wojciszko. 3 min. kary otrzymał, nie kto inny jak Mateusz Garbacz (oczywiście za... komentowanie decyzji sędziego).
Był to inauguracyjny mecz naszej drużyny w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy LZPN, który poza wynikiem końcowym mógł się nawet podobać. Tradycyjnie brak było skuteczności oraz - też tradycyjnie - nasza drużyna grała w większości czasu "na stojąco". Mówi się, że pierwsze koty za płoty Smile Za tydzień (3.09.) jedziemy do Zamościa na spotkanie z (podobno) silną drużyną KS Hetman Zamość.

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Wto 13:23, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Śro 20:32, 03 Wrz 2008 Back to top

3.09.2008 r., KS HETMAN Zamość-UKS DYSTANS SP7 Chełm 3:1 (2:0). Bramkę, z rzutu karnego, zdobył Grzegorz Kimel.
3 min. kary "zdobył" Łukasz Kijańczuk (za... niecenzuralne odzywki) - na pozycji bramkarza w lidze zadebiutował Mateusz Garbacz, puszczając jedną bramkę.
Nasi chłopcy przegrali drugi z rzędu mecz, który mogli wygrać. Byli zespołem lepszym i bardzo... nieskutecznym a, niestety, w piłce liczy się to co wpadnie do bramki.
W niedzielę szansa na rehabilitację-jedziemy do Kraśnika na mecz z miejscowym MUKS.

robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Nie 17:48, 07 Wrz 2008 Back to top

7.09.2008 r., MUKS Kraśnik - UKS DYSTANS SP7 Chełm 0:2 (0:1). Bramki zdobyli: Patryk Łukasik, Grzegorz Kimel.
3 karne minuty "zaliczył" Łukasz Lesiuk.
Bardzo dobry mecz ze strony naszych chłopców. "Loża szyderców" postanowiła wyróżnić: Patryka Łukasika, Michała Dmucha i, szczególnie, Przemka Jabłońskiego.
Była to pierwsza wygrana naszej drużyny w rozgrywkach WLT Smile Oby tak dalej Exclamation Exclamation
W drodze powrotnej zatrzymalismy się w "Karczmie w Maciejowie" - właścicielowi i pracownikom należą się wielkie podziękowania za miłe przyjęcie naszej grupy Very Happy

robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Nie 13:32, 14 Wrz 2008 Back to top

14.09.2008 r., UKS DYSTANS SP7 Chełm - UKS JEDYNKA Krasnystaw 3:1 (2:0). Bramki zdobyli:
1:0 Konrad Wojciszko
2:0 Grzegorz Kimel
3:0 Mateusz Garbacz
3:1 ......
3 karne minuty "zaliczył" Łukasz Lesiuk (za kopnięcie piłki po gwizdku sędziego).
Całkiem dobre spotkanie rozegrali nasi chłopcy, gdyby nie, tradycyjnie, brak skuteczności wynik mógłby być dużo wyższy.
Oby tak dalej Exclamation Exclamation Very Happy

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Wto 13:17, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Wto 18:41, 30 Wrz 2008 Back to top

30.09.2008 r., UKS NIEDŹWIADEK Chełm - UKS DYSTANS SP7 Chełm 1:5 (0:3).
1:5 - ...
Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrali nasi chłopcy (jakby nie było DERBY:)). Wygrana ani przez moment nie była zagrożona a wręcz powinna być jeszcze okazalsza gdyby nie... tradycyjnie zawodząca skuteczność. Ale nie marudźmy-i tak jest nieźle Smile Z powodu ulewnego deszczu (okresami nawet gradu) w pierwszej połowie sędzia zmuszony był przerwać spotkanie na kilkanaście minut. Ulewa dokładnie przemoczyła naszych kibiców (troszeczkę porozrzucana była po stadionie tradycyjna "loża szyderców" Very Happy ), którzy jednak bezproblemowo wytrwali do końcowego gwizdka. W niedzielę wyjazd do Lublina na mecz z Sygnałem - mam nadzieję, ze nie jesteśmy tam bez szans.

robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Nie 19:34, 05 Paź 2008 Back to top

5.10.2008 r., KS SYGNAŁ Lublin - UKS DYSTANS SP7 Chełm 1:2 (0:1). W tym dobrym, emocjonującym do końca meczu bramki strzelił Mateusz Garbacz - drugą w samej końcówce. Poza bramkami, Mateusz "trafił" do protokołu sędziowskiego za 3 min. kary, oczywiście za... komentowanie decyzji sędziego (sędziny) - który to już raz Exclamation Exclamation
Przed wyjazdem do Lublina dotarła do nas wiadomość o sobotniej wygranej chłopaków z Niedźwiadka w meczu w Tomasovią (3:2) - wielkie gratulacje Exclamation

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Śro 14:58, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 4 razy

- Michał Siatka - 1.

Dotychczas 7 razy piłkę z bramki wyjmował etatowy nasz bramkarz - Łukasz Kijańczuk, a raz (w meczu z KS Hetman)... Mateusz Garbacz.

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Pon 12:26, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Sob 16:25, 18 Paź 2008 Back to top

18.10.2008 r., FKS AVIA Świdnik - UKS DYSTANS SP7 Chełm 3:4 (1:3)
3:4 Michał Stefanowicz
3 min. kary "zaliczył" Łukasz Czyżyk.
Był to najsłabszy (obok meczu z KS Hetman Zamość) mecz naszej drużyny w rozgrywkach WLT - szczęśliwie zakończony zwycięsko (bramka Michała Stefanowicza na ok. 2 min. przed końcem meczu). O II połowie chyba wszyscy chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Krótko mówiąc (pisząc) wynik lepszy jak gra.

robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Pon 10:02, 20 Paź 2008 Back to top

W związku z zauważonymi - przez moją, skromną osobę - nieścisłościami podawanymi przez "Lubelski SportExpress" (www.sportexpress.pl) i portal echelm.pl (www.echelm.pl - serwisy People-Net: "Czorek-sport") pokusiłem się o "wyprostowanie" wyników i aktualnej tabeli. Wg moich danych dotychczas padły, w rundzie jesiennej, następujące wyniki:

Wojewódzka Liga Trampkarzy Młodszych (grupa: „Południe”)

Tomasovia Tomaszów Lubelski – OSiR Biłgoraj 2:1
KS Hetman Zamość – UKS Dystans SP7 Chełm 3:1 (3.09.2008)

pauza – OSiR Biłgoraj
Niedźwiadek – UKS Dystans 1:5 (30.09.2008)

10 FKS AVIA Świdnik 7 1 0 6 3 6:26

W tabeli kolejno: miejsce, klub, mecze rozegrane, zwycięstwa, remisy, porażki, punkty zdobyte, bramki strzelone i stracone.

robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Nie 14:18, 26 Paź 2008 Back to top

26.10.2008 r., UKS DYSTANS SP7 Chełm - OSiR Biłgoraj 5:1 (2:0).
3-minutowe kary "zaliczyli": Kamil Bielecki i Michał Dmuch

Bardzo przyzwoite, zakończone nadspodziewanie dobrym wynikiem, spotkanie rozegrała nasza drużyna. Jedynie w początkowych 10 min. drużyna gości nawiązywała równorzędną walkę, później... im dalej tym gorzej (oczywiście patrząc ze strony gości).
Za dwa tygodnie mecz "na szczycie": AMSPN Hetman (1 miejsce) - UKS Dystans (2 miejsce). Będzie się działo Exclamation Exclamation

PostWysłany: Pon 14:06, 10 Lis 2008 Back to top

8.11.2008 r., AMSPN HETMAN Zamość - UKS DYSTANS SP7 Chełm 7:0 (3:0). Pierwsze 15 min. gry - nasi są równorzędnym przeciwnikiem (trzy bardzo dobre sytuacje nie wykorzystane przez "Białego"), później... tragedia i kompromitacja Exclamation Exclamation Łukasz Kijańczuk obronił strzał z rzutu karnego.

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Pon 14:07, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Mecz zaległy: TKS Tomasovia - UKS Jedynka
Kolejno: miejsce, drużyna, rozegrane mecze, zwycięstwa, remisy, porażki, zdobyte punkty, bramki.

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Wto 13:08, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
robbert

Skąd: Chełm

PostWysłany: Wto 13:12, 11 Lis 2008 Back to top

Krótko o naszych jesiennych meczach:
1. z TKS TOMASOVIA Tomaszów Lubelski (dom, 1:2, bramka: Konrad Wojciszko) – no cóż, w debiucie chłopaków zjadła trema i opinia o Tomasovii. Okazało się jednak, że drużyna z Tomaszowa wcale nie była lepsza ale… mimo tego strzeliła o jedną bramkę więcej. Sądzę, że mecz, gdyby był rozgrywany w późniejszym terminie mógłby się zakończyć naszą wygraną (co pokazali chłopcy z Niedźwiadka). Trudno po meczu wskazać wyróżniającego się zawodnika – może Konrad Wojciszko – za pierwszą, w rozgrywkach wojewódzkich, bramkę.
2. z KS HETMAN Zamość (wyjazd, 1:3, bramka: Grzegorz Kimel-z karnego) – mecz, który totalnie naszym „nie wyszedł”. Zamościanie po pierwszej połowie powinni przegrywać przynajmniej 2-3 bramkami a skończyło się… jak się skończyło. Na wyróżnienie nikt z naszych nie zasłużył.
3. z MUKS Kraśnik (wyjazd, 2:0, bramki: Patryk Łukasik, Grzegorz Kimel) – mecz „przełomowy” – pierwsze zwycięstwo, odniesione w dodatku na wyjeździe. Mecz „pod kontrolą” – nasza gra wyglądała w końcu jak należy, chociaż można ponarzekać na słabą skuteczność naszych zawodników. Za ten mecz należy wyróżnić Michała Dmucha, Patryka Łukasika, Kamila Bieleckiego i Przemka Jabłońskiego. Powrót z Kraśnika z uśmiechem na ustach Very Happy
4. z UKS JEDYNKA Krasnystaw (dom, 3:1, bramki: Konrad Wojciszko, Grzegorz Kimel, Mateusz Garbacz) – mecz bez historii. Dobre spotkanie naszych chłopców ale wynik powinien być wyższy. Strata bramki nastąpiła po „wymianie” prawie połowy podstawowego składu. Żaden z zawodników specjalnie się nie wyróżnił – równo i dobrze grała cała drużyna.
5. z UKS NIEDŹWIADEK Chełm (wyjazd, 5:1, bramki: Grzegorz Kimel – 2, Mateusz Garbacz, Konrad Wojciszko, Michał Siatka) – derby!!! Przed meczem mieliśmy (tzn. rodzice) pewne obawy co do końcowego wyniku. Co niektórzy z rodziców chłopców z Niedźwiadka bardzo się „napinali” i odgrażali, ze w końcu to Niedźwiadek wygra. Bądź co bądź, na ten mecz, Niedźwiadek wzmocnił się czterema zawodnikami, choć z rocznika 1995, to regularnie grającymi z rocznikiem 1994 (można by rzec „naszymi”: Michałem Kobiałką, Damianem Wacewiczem, Pawłem Fornalem, Dawidem Stepaniukiem – wszyscy mają występy w naszej drużynie – jedni kilkuletnie, drudzy sporadyczne) i wynik był sprawą otwartą. Jednak po I połowie okazało się, że „nie taki diabeł straszny”. 3:0 oraz nasza gra dawały - prawie - pewność wygranej . Po przerwie nasi „dołożyli” jeszcze dwie bramki i… zaczęły się zmiany – trudno przy wyniku 5:0 nie dać szansy rezerwowym. Stracona bramka w żaden sposób nie zmienia opinii o udanym występie naszej drużyny. Wyróżnień indywidualnych za ten mecz nie będzie – wszyscy zagrali bardzo dobre spotkanie.
6. z KS SYGNAŁ Lublin (wyjazd, 2:1, bramki: Mateusz Garbacz – 2) – chyba najlepszy mecz naszych chłopców w tych rozgrywkach. Było na co popatrzeć, mimo ciężkiej murawy po dwudniowych opadach deszczu. Emocje do samego końca – zwycięska bramka padła w ostatnich minutach meczu. Mateusz Garbacz najlepszy w naszej drużynie. Sygnał w przedmeczowych rozważaniach był faworytem ale… taki jest urok sportu.
7. z FKS AVIA Świdnik (wyjazd, 4:3, bramki: Mateusz Garbacz, Grzegorz Kimel, Michał Stefanowicz i samobójcza) – uff!!!! Sami sobie zgotowali ten los – po pierwszej połowie (prowadzenie 3:1) w spokoju czekamy na drugą. A tu…zonk!!... Avia dość szybko, po prostych błędach naszej obrony, doprowadza do remisu (3:3) i zaczęło być nerwowo - tym bardziej, że to Avia przejęła inicjatywę w grze, a nasi wyglądali na lekko zagubionych. Całe szczęście, że jakoś się obrona pozbierała, a na 2 min. przed końcem spotkania rajd prawą stroną przeprowadził Michał Stefanowicz i zamiast (na co chyba wszyscy czekali) wrzutki w pole karne, pociągnął jeszcze kilka metrów i uderzył w długi róg – wpadło!!!!! Słychać było jak trenerowi i… „loży szyderców” kamień z serca spadł Ozdobą spotkania można uznać bramkę samobójczą – takich kilkudziesięciometrowych, precyzyjnych lobów nie ogląda się na co dzień Very Happy Po tym meczu wyróżnić można strzelca zwycięskiej bramki, Michała Stefanowicza – za podjętą decyzję.
8. z OSiR Biłgoraj (dom, 5:1, bramki: Łukasz Lesiuk-2, jedna z karnego, Michał Siatka-2, Konrad Wojciszko, z karnego) – początkowe 10 min. gry nie zapowiadało tak dobrego finału. Zawodnicy zespołu gości od pierwszego gwizdka sędziego z animuszem zaatakowali, skutek: w ostatniej chwili przeniesiona nad poprzeczkę piłka przez Łukasza Kijańczuka, strzał w słupek po którym piłka przetoczyła się wzdłuż linii bramkowej. Po tych, niezbyt udanych, pierwszych minutach meczu, nasi chłopcy otrząsnęli się i… rozwiązał się „worek z bramkami”. Stracona bramka w samej końcówce meczu była efektem nadmiernego rozluźnienia linii obrony - no ale mając świadomość, że się prowadzi 5:0 z drużyną, która w poprzedniej kolejce „urwała” punkty liderowi (1:1 i to na boisku AMSPN Hetman). Współudział we WSZYSTKICH bramkach miał Mateusz Garbacz (przy pierwszej bramce precyzyjna wrzutka z wolnego w pole karne - tak, że Łukasz Lesiuk tylko dostawił nogę, dwa rzuty karne podyktowane za faule na Mateuszu – bramki 2 i 5, dobitka Michała Siatki - bramka nr 3 - po strzale Mateusza w poprzeczkę, dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego na nogę Michała Siatki – bramka nr 4), którego, obok Łukaszów: Czyżyka i Kijańczuka, należy wyróżnić za to spotkanie. Należy odnotować również fakt, że zagrali wszyscy rezerwowi.
Za dwa tygodnie mecz „na szczycie” z ASPN Hetman Zamość (I i II drużyna rozgrywek grupy „Południe”).
9. z AMSPN Hetman Zamość (wyjazd, 0:7) – mecz „na szczycie”, duże nadzieje i… wielka kompromitacja!!!!! Mecz oddany praktycznie bez walki!!!! A pierwsze 15 min. tego nie zapowiadało – w tym okresie nasza drużyna była równorzędnym przeciwnikiem dla gospodarzy, trzy bardzo dobre sytuacje zmarnował Konrad Wojciszko, ale już dał się zauważyć brak pomysłu na grę. Większość akcji rozgrywana była „górnymi piłkami”, przeważnie lewą stroną, przy lepszych warunkach fizycznych gospodarzy i graniu, niestety, „na stojąco” przez naszych chłopców, nie miało to najmniejszego sensu. Po okresie wyrównanej gry „dostaliśmy” dwie bramki i skończyła się ochota na gre. Zapanował w naszej drużynie wielki chaos - bzdurne wybijanie piłki na zasadzie „byle od siebie”, bocznych obrońców… jakby nie było, środek pomocy nie istniał (na drugą połowę nie wyszedł, kontuzjowany Michał Dmuch), prawa pomoc w całym meczu „uruchomiona” może 3-4 razy - uparli się grać lewą stroną, gdzie nie przynosiło to żadnych rezultatów, w ataku, osamotniony Łukasz Lesiuk walczył dopóki miał siły, czyli I połowę. Kolejne stracone bramki były tego wszystkiego konsekwencją. A mogło być ich więcej - Łukasz Kijańczuk obronił rzut karny. Pomimo beznadziejnej gry całego zespołu i jeszcze gorszego wyniku, jaśniejszymi punktami byli Łukasz Czyżyk i Michał Stefanowicz – tylko jedna bramka padła z gry środkiem boiska. Poza nimi ciut więcej ochoty do gry wykazywali: Łukasz Lesiuk (ocenę obniżają dwie beznadziejnie zagrane piłki w kontrataku) i Patryk Łukasik – ale to wszystko za mało na dobrze („po prawdzie” to nasi na to pozwolili) grający zespół AMSPN Hetman Zamość!!!! Fakt, że graliśmy bez Grzesia Kimela i Kacpra Nestorowicza (konsultacje kadry wojewódzkiej w roczniku 1996) niczego nie zmienia. Miejmy nadzieję, że niektórzy chłopcy zastanowią się nad swoją grą w tym meczu i wyciągną, na przyszłość, odpowiednie wnioski.
Prawdę mówiąc (pisząc) nasi piłkarze tak czy inaczej, w rundzie jesiennej „zrobili” wynik przekraczający nasze (rodziców) oczekiwania. I mimo fatalnego ostatniego meczu należą się im WIELKIE BRAWA Very Happy Very Happy

Ostatnio zmieniony przez robbert dnia Wto 13:13, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz